Zestawienie najlepszych pożyczek w Mińsku Mazowieckim

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych biur finansowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w opublikowanym tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Mińsku Mazowieckim (województwo mazowieckie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Najniższa kwota to zazwyczaj 100 zł, chociaż czasami bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc - 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Mińsku Mazowieckim) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Mińsku Mazowieckim. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została niżej. Przeważnie na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeśli w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego rodzaju. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od konsultowania baz danych dłużników. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów często instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące konsultowania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Mińska Mazowieckiego i okolic

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Niewątpliwie może to być przydatne na terenach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wypełnić drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o szczególne zapisy w umowie czy regulaminie). Jednak ze względu na konieczność zatrudnienia konsultanta trochę wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Gruntowna analiza preferencji kredytobiorców dowodzi, że ograniczenie formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymagań jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne albo świadczenie rentowe. Do zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek bankowy i numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można starać się w następujący sposób - wystarczy wybrać wysokość pieniędzy i długość okresu spłaty. Potem należy wypełnić wniosek oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, żądana kwota będzie przelana na konto osobiste. Należy jednakże mieć na uwadze, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego często zależy od zdolności kredytowej.

Umiejscowienie instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Mińsk Mazowiecki i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa przedstawia rozlokowanie. Kliknij na wybrany punkt, aby wyświetlić dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach da się przeczytać recenzje wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Mińsku Mazowieckim i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz ocenić parę zasadniczych kwestii, które dotyczą kosztów takich produktów finansowych.

Po pierwsze analizuj jak najwięcej prezentowanych usług, ponieważ dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na rynku finansowym.

Następnie sprawdź wysokość stopy oprocentowania. R.R.S.O. jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom kosztów. W szczególności sprawdź przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej planujesz zwrócić się o wsparcie, zamieszczona jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Mińsk Mazowiecki, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oszacuj opłatę za rolowanie spłaty. Z reguły opłata za późniejszą spłatę bardzo podraża ogólny koszt.

Ponadto koniecznym jest, żebyś odwiedzał strony internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i szukał opinii o instytucji, która Cię zainteresowała. Przeważająca ilość nieprzychylnych opinii powinna obudzić Twoją czujność.

Kolejna kwestia: zrób tak, żeby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś w stanie spłacić pożyczone pieniądze. Nie zapominaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku będziesz w stanie taki dokument pobrać bez kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeczytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że opublikowane tutaj sugestie pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą potrzeby.