Zestawienie najlepszych pożyczek w Sochaczewie

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych biur pozabankowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Sochaczewie (województwo mazowieckie, powiat sochaczewski) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też mogą znaleźć coś dla siebie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna kwota to zazwyczaj 100 PLN, podczas gdy przewyższa ona 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Sochaczewie) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek lokalnych w Sochaczewie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na końcu. Zasadniczo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez weryfikacji BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów zadłużonych. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z przeglądania baz danych zalegających z długami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK możemy pożyczyć na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Sochaczewa i okolic

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. Bez wątpienia jest to pomocne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można przesłać za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o jakieś zapisy w umowie czy regulaminie). Jednakże ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania pracownika minimalnie wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Drobiazgowa analiza rynku pozabankowego wskazuje, że ograniczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość wymagań jest ograniczona. Nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, posiadaną emeryturę czy też dochody z renty. Celem zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku i dodatkowo numer telefonu komórkowego. Generalnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się w taki oto sposób – należy wybrać kwotę pożyczanych środków oraz czas trwania zobowiązania. W następnym kroku należy wysłać wypełniony wniosek oraz poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przekazana na konto osobiste. Trzeba jednakże pamiętać, iż pomyślna decyzja często zależy od zdolności kredytowej.

Mapa firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Sochaczew i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje miejsca ich położenia. Zaznacz właściwy lokalizator, aby odczytać adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć widok. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach da się przeczytać opinie wystawione przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Sochaczewie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze pożyczki dobrze będzie najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz sprawdzić kilka zasadniczych kwestii, jakie dotyczą kosztów jej spłaty.

Bezwzględnie oceniaj możliwie dużo dostępnych rozwiązań, jako że dzięki takiemu podejściu pełniej zorientujesz się w warunkach finansowania w kraju.

Następnie bezwzględnie porównaj wielkość oprocentowania rzeczywistego. Oprocentowanie RRSO to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom opłat. W szczególności przeanalizuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Sochaczew, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oszacuj koszty przedłużenia zadłużenia. Przeważnie prolongatę spłaty istotnie powiększa finalny poziom kosztów.

Dodatkowo warto, byś wchodził na dostępne serwisy zajmujące się rynkiem pozabankowym i sprawdził wypowiedzi o instytucji, która Cię zainteresowała. Dominująca ilość krytycznych ocen winna obudzić Twoją nieufność.

Po piąte pilnuj, żeby nie zadłużyć się powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy będziesz w stanie spłacić pożyczone środki. Miej świadomość, iż opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na sześc miesięcy możesz go wygenerować zupełnie za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż opublikowane tutaj rozwiązania pomogą wytypować instytucję spełniającą wymagania.