Zestawienie najlepszych pożyczek w Raciążu

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć pieniądze mogą skorzystać z usług dostępnych w instytucjach pożyczkowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych firm finansowych. W szczególności warto wziąć pod uwagę pożyczki dostępne w znajdującym się tu naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Raciążu (województwo mazowieckie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki też mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota to raptem 100 PLN, podczas gdy bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Raciążu) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Raciążu. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na końcu. Zasadniczo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone bez sprawdzania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od przeglądania baz danych zalegających z długami. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane dotyczące weryfikacji baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Raciąża i okolic

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Bez wątpienia jest to wygodne w przypadku wsi. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się wysłać drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pożądaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie). Jednak z racji konieczności zatrudnienia przedstawiciela nieco wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Bliższa analiza rynku pozabankowego wskazuje, iż uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres formalności jest minimalna. Nie trzeba dostarczać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy chodzi o dochody z umowy o pracę, świadczenia emerytalne albo rentę. Skorzystanie z takiej usługi jest łatwe: wystarczający jest aktywny telefon oraz rachunek bankowy. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - trzeba podać wartość pożyczanych środków oraz okres umowy. Potem trzeba wypełnić wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, potrzebna kwota zostanie przekazana na konto osobiste. Warto jednak mieć na uwadze, że pomyślna decyzja kredytowa często zależy od zdolności kredytowej.

Mapa instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Raciąż i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje rozlokowanie. Zaznacz odpowiedni znacznik, żeby wyświetlić adres placówki. W przypadku nakładających się punktów można przybliżyć mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można zobaczyć recenzje wystawione przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Raciążu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania należy poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś zwrócić uwagę na parę zasadniczych rzeczy, które odnoszą się do kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszej kolejności oceniaj jak najwięcej prezentowanych rozwiązań, ponieważ za sprawą tego najlepiej rozeznasz się w warunkach finansowania na całym rynku.

To nie wszystko obowiązkowo oblicz wielkość RRSO. Stopa RRSO to wygodna droga, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom kosztów. Co istotne, sprawdź przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której planujesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Raciąż, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku oszacuj koszt prolongowania spłaty. Niejednokrotnie przedłużenie wydatnie podraża całościowy poziom kosztów.

Po czwarte koniecznym jest, abyś odwiedzał portale poświęcone parabankom i przeszukał wypowiedzi o instytucji, której usługi rozważasz. Duża liczba niekorzystnych opinii winna obudzić szczególną uwagę.

Po piąte pamiętaj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Oceń należycie Twój budżet domowy i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu zwrócić pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż niespłacenie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, warto, abyś sprawdził swoje szanse na wzięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na pół roku możesz go wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że powyżej zaprezentowane wskazówki pozwolą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.