Zestawienie najlepszych pożyczek w Nowym Mieście nad Pilicą

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych biur finansowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w znajdującym się tutaj naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Nowym Mieście nad Pilicą (województwo mazowieckie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki też nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Jej cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość wynosi sto zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc, rzędu 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Nowym Mieście nad Pilicą) lub okolicach;
  • posiada obywatelstwo polskie;
  • ma udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • ma co najmniej 18 lat.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek lokalnych w Nowym Mieście nad Pilicą. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest w dalszej części. Typowo na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez konsultowania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od konsultowania baz finansowo zadłużonych. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności finansowej realizowane jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia często instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące konsultowania baz dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Nowego Miasta nad Pilicą i okolic

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. W szczególności może to być wygodne w przypadku osób starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy da się przesłać drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o niejasne określenia w umowie). Z drugiej strony ze względu na konieczność wynagradzania pracownika trochę większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód osobisty

Drobiazgowa analiza rynku pozabankowego wskazuje, iż przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Liczba wymaganych formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne lub świadczenie rentowe. Celem zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek w banku i posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się w następujący sposób - wystarczy określić wartość niezbędnych środków jak również pożądany okres spłaty. Następnie należy wysłać wniosek oraz czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Należy jednakże mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja często zależy od zdolności kredytowej.

Lokalizacja instytucji pożyczkowych

Na terenie miejscowości Nowe Miasto nad Pilicą i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa zawiera ich położenie. Kliknij na wybrane miejsce, aby sprawdzić adres placówki. W razie potrzeby można powiększyć mapę. Wchodząc na placówkę, w wybranych przypadkach można zobaczyć oceny napisane przez kredytobiorców.

biura pożyczkowe w Nowym Mieście nad Pilicą i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania należy najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Winieneś zweryfikować parę elementarnych rzeczy, które dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

Po pierwsze zestawiaj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, jako że za sprawą tego najlepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na całym rynku.

Po drugie bezwzględnie zweryfikuj wysokość oprocentowania rzeczywistego. Stopa oprocentowania jest dobrym sposobem, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom kosztów. Co szczególnie ważne, przeanalizuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Nowe Miasto nad Pilicą, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie porównaj opłaty za przedłużenie zadłużenia. Niejednokrotnie opóźnienie spłaty wydatnie powiększa całościowy koszt.

Dodatkowo koniecznym jest, byś wertował fora zajmujące się parabankami i przeszukał wypowiedzi o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbytnia ilość nieprzychylnych ocen powinna obudzić Twoją nieufność.

Po piąte postępuj tak, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości. Poddaj analizie Twój budżet domowy i sprawdź, czy będziesz w stanie bezproblemowo zwrócić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, dobrze, żebyś zweryfikował swoje szanse na wzięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych zweryfikujesz pobierając raport ze strony BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki dokument wygenerować bez ponoszenia kosztów.

I pamiętaj: z uwagą przeanalizuj treść umowy zanim ją podpiszesz.

Żywimy nadzieję, że powyżej zaprezentowane dane pozwolą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.