Pożyczki Przasnysz

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Przasnyszu (województwo mazowieckie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkoterminowych także nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota wynosi 100 złotych, podczas gdy przewyższa ona dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Przasnyszu?

Osoby planujące skorzystać z danej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Przasnyszu?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Typowo na decyzję czeka się kwadrans. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Przasnyszu. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest na końcu.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w ciągu 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem bazuje na odstąpieniu od konsultowania baz finansowo zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wskazanych powyżej propozycjach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest indywidualnie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące sprawdzania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dostarczanie pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców wariant finansowania. Zasadniczo jest to wygodne w przypadku osób starszych. Prośbę o dostarczenie pieniędzy można wysłać drogą internetową. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność zapytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne zapisy w regulaminie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia i wynagradzania pracownika trochę wyższy jest koszt. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymaganych formalności jest minimalna. Nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, posiadaną emeryturę czy też dochody z renty. W celu zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, konto osobiste jak również posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - powinieneś określić kwotę wnioskowanych środków oraz długość okresu spłaty pożyczonych środków. Następnie trzeba wysłać wypełniony wniosek i czekać na decyzję w formie maila lub SMSa. Jeśli decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie przelana na konto bankowe. Trzeba jednak mieć na uwadze, że pomyślna decyzja zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Przasnyszu

Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje umiejscowienie placówek. Zaznacz odpowiedni znacznik, aby odczytać adres placówki. W razie potrzeby przybliż mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można sprawdzić opinie napisane przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Przasnyszu.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy warto poprzedzić szczegółową analizą. Powinieneś sprawdzić parę fundamentalnych kwestii, odnoszących się do kosztów tego typu zobowiązania.

Po pierwsze poznaj jak najwięcej dostępnych usług, jako że dzięki temu najpełniej uzyskasz orientację w sytuacji panującej w skali całego rynku.

W dalszej kolejności bezwzględnie oszacuj poziom stóp procentowych. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodny sposób, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada możliwie jak najniższy poziom kosztów. Co istotne, zweryfikuj zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wysokości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w jakiej zamierzasz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielają pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównuj opłatę za rolowanie spłaty. Często prolongata znacząco powiększa finalny poziom kosztów.

Nadto dobrze, żebyś odwiedzał fora traktujące o usługach pozabankowych i przeszukał wypowiedzi o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Dominująca liczba niekorzystnych ocen powinna podwyższyć szczególną uwagę.

Kolejna kwestia: pamiętaj, żeby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy będziesz zdolny bez problemu oddać pożyczoną gotówkę. Miej świadomość, iż opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, dobrze, abyś ocenił swoje szanse na wzięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz generując raport w witrynie BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki dokument wygenerować za darmo.

I pamiętaj: z uwagą czytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, że zamieszczone tutaj porady pomogą zdecydować się na instytucję dostosowaną do wymagań.