Zestawienie pożyczek w Bystrzycy Kłodzkiej

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych biur pożyczkowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Bystrzycy Kłodzkiej (województwo dolnośląskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki także mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Do jej cech zalicza się uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość to raptem 100 złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc - 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Bystrzycy Kłodzkiej) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • ma udokumentowane dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Bystrzycy Kłodzkiej. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na samym dole. Zasadniczo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez konsultowania BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na odstąpieniu od konsultowania rejestrów bazodanowych zadłużonych. Kluczową jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania BIK pożyczymy chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni również przyjrzeć się propozycjom Bociana. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast informacje na temat konsultowania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Bystrzycy Kłodzkiej i okolic

Dowóz pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców wariant pożyczania. W szczególności może to być wygodne w przypadku wsi. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się przesłać za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (przykładowo o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie). Jednak z racji konieczności wynagradzania pracownika trochę większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Bliższa analiza preferencji pożyczkobiorców dowodzi, iż przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość wymaganych formalności jest ograniczona. Nie trzeba przedstawiać jakichkolwiek dokumentów o dochodach, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, świadczenie emerytalne czy też rentę. Do zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku i dodatkowo numer telefonu komórkowego. Generalnie o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się w następujący sposób - należy wybrać wartość pożyczanych środków oraz długość okresu spłaty pożyczonych środków. Następnie należy wypełnić formularz wniosku oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przekazana na konto bankowe. Warto jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja kredytowa często zależy od sytuacji finansowej.

Mapa firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Bystrzyca Kłodzka i w okolicach znajduje się kilka placówek. Poniższa mapa zawiera rozlokowanie. Kliknij na odpowiedni punkt, aby poznać adres. W przypadku nakładających się punktów przybliż mapę. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach można zobaczyć oceny wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Bystrzycy Kłodzkiej i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki najlepiej najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Musisz ocenić parę arcyważnych spraw, dotyczących kosztów takiego zobowiązania.

W pierwszej kolejności oceniaj możliwie dużo prezentowanych usług, dlatego że za sprawą tego najpełniej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

W drugim kroku koniecznie zweryfikuj skalę stóp procentowych. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania finansowego. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższy poziom oprocentowania. W szczególności oceń zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, widnieje w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Bystrzyca Kłodzka, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii instytucje będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad oraz dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie zweryfikuj opłaty za przedłużenie spłaty. Z reguły opłata za późniejszą spłatę znacząco podraża finalny poziom kosztów.

Ponadto potrzebne jest, żebyś przeglądał fora internetowe poświęcone parabankom i śledził opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Zbyt duża liczba krytycznych dyskusji powinna obudzić Twoją czujność.

Kolejna sprawa: pilnuj, aby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Oceń należycie Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś zdolny oddać pożyczone pieniądze. Miej świadomość, iż opóźnienie w spłacie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, warto, abyś zweryfikował swoje szanse na zaciągnięcie pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport w witrynie BIKu. Raz na pół roku będziesz mógł taki dokument wygenerować darmowo.

I pamiętaj: uważnie czytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż powyżej zaprezentowane sugestie pomogą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.