Pożyczki Lwówek Śląski

W poniższej tabeli zamieściliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Lwówku Śląskim (województwo dolnośląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkoterminowych też mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w niektórych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość to raptem sto PLN, chociaż czasami przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na ponad miesiąc, rzędu 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek to 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Lwówku Śląskim?

Osoby pragnące skorzystać z wybranej usługi winny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Lwówku Śląskim?

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na konto bankowe. Przeważnie na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, ile kosztuje przedłużenie spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Lwówku Śląskim. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została w dalszej części.

Czy jest szansa uzyskać środki pieniężne bez konsultowania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie kredytu? Jeśli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, albo nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od monitorowania rejestrów zalegających z płatnościami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze powinni również przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w sposób indywidualny. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych niejednokrotnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast szczegółowe informacje dotyczące konsultowania rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Czy można zdobyć środki finansowe w domu klienta?

Dostarczanie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. Bez wątpienia jest to przydatne w przypadku małych miejscowości. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wypełnić drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o szczególne określenia w regulaminie czy umowie). Z powodu konieczności zatrudnienia i wynagradzania konsultanta nieznacznie wyższe są koszty. minimalnie wyższe są koszty. Po gotówkę z dostawą do domu klienta można się udać do Providenta, Bociana lub Mikroratki.

W jaki sposób można uzyskać gotówkę na dowód osobisty?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymagań jest niewielka. Nie ma potrzeby przedstawiać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę dochody z umowy o pracę, świadczenie emerytalne czy też dochody z renty. Do zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto w banku jak również telefon komórkowy. Generalnie o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się następująco - powinieneś określić wysokość wnioskowanych środków oraz czas spłaty pieniędzy. Następnie należy wysłać wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, pożyczana kwota zostanie przekazana na konto. Należy jednakże pamiętać, że pomyślna decyzja kredytowa często zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Lwówku Śląskim

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje położenie placówek. Zaznacz wybrane miejsce, żeby poznać dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać recenzje napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Lwówku Śląskim.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania warto najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Winieneś zweryfikować kilka istotnych spraw, odnoszących się do kosztów jej spłaty.

Bezwzględnie porównaj jak najwięcej proponowanych usług, ponieważ dzięki takiemu podejściu najlepiej uzyskasz orientację w sytuacji panującej na całym rynku.

Dalej: oblicz jaki jest poziom stopy oprocentowania. R.R.S.O. jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma jak najniższe oprocentowanie. W szczególności sprawdź zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której zamierzasz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w opublikowanym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielą nam wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie poznaj koszty prolongaty zadłużenia. Przeważnie opłata za przedłużenie znacząco powiększa sumaryczny koszt zadłużenia się.

Po czwarte koniecznym jest, żebyś czytał portale internetowe poświęcone usługom pozabankowym i przeszukał wypowiedzi o instytucji, w której chcesz uzyskać pieniądze. Zbytnia ilość złych opinii winna zwiększyć Twoją uwagę.

Następna kwestia: pilnuj, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Oceń należycie swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś zdolny bezproblemowo oddać pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że opóźnienie w spłacie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim zawnioskujesz o taką formę finansowania, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz generując raport ze strony Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku możesz taki dokument pobrać za darmo.

I sprawa najistotniejsza: z uwagą czytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż zamieszczone tutaj rozwiązania pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.