Zestawienie pożyczek w Lwówku Śląskim

Zasadniczo osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli znajdziesz ofertę najtańszych firm finansowych. W szczególności można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w opublikowanym poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Lwówku Śląskim (województwo dolnośląskie) i okolicach. Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby szukające chwilówki także mają szansę na wsparcie finansowe. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto dodać, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość wynosi sto PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania w większym wymiarze czasowym - 61 lub 45 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z ich szczegółową charakterystyką.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Lwówku Śląskim) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • dysponuje dochodami udokumentowanymi;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto aktywnego numeru telefonu.

Środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy lub w jednej z placówek stacjonarnych w Lwówku Śląskim. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została niżej. Typowo na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wynosi prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe świadczone z ominięciem weryfikacji w BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w trakcie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję odmowną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z sprawdzania rejestrów bazodanowych zadłużonych. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania rejestrów dłużników.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Lwówka Śląskiego i okolic

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. Niewątpliwie może to być wygodne w przypadku osób starszych. Formularz da się wysłać za pośrednictwem internetu. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (na przykład o konkretne zapisy w umowie czy regulaminie). Jednakże z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania konsultanta nieznacznie większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu osobistego

Gruntowna analiza preferencji pożyczkobiorców dowodzi, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymaganych formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby dostarczać odpowiednich zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, świadczenie emerytalne czy świadczenie rentowe. Ubieganie się o taką usługę jest łatwe: wystarcza posiadanie telefonu i rachunek w banku. W większości przypadków o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości można starać się w taki oto sposób – należy wybrać wartość niezbędnych środków i czas spłaty długu. Następnie należy wypełnić formularz wniosku oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przelana na konto bankowe. Należy jednak mieć świadomość, że pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Lokalizacja firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Lwówek Śląski i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje ich lokalizację. Zaznacz właściwy marker, aby wyświetlić adres. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, powiększ mapę. Klikając na wybraną placówkę, w niektórych przypadkach da się przejrzeć oceny napisane przez konsumentów.

biura pożyczkowe w Lwówku Śląskim i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze finansowania dobrze będzie poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz sprawdzić kilka nadrzędnych spraw, odnoszących się do kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie porównuj jak najwięcej dostępnych usług, ponieważ za sprawą tego lepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania w skali całego rynku.

Następnie bezwzględnie zweryfikuj skalę RRSO. R.R.S.O. to przydatny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która posiada jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, zweryfikuj zgodność z zapisami prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej chciałbyś starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Lwówek Śląski, jak i ogólnopolskich. W powszechnej opinii podmioty będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, na przykład Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie zweryfikuj opłatę za przedłużenie spłaty. Często opóźnienie spłaty wydatnie podraża całkowity koszt zadłużenia się.

Nadto warto, byś wertował dostępne strony zajmujące się rynkiem pozabankowym i przeanalizował opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Duża liczba złych opinii musi podwyższyć Twoją uwagę.

Kolejna kwestia: pamiętaj, aby nie powiększyć zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś zdolny bez problemu spłacić pożyczone środki. Pamiętaj o tym, iż opóźnienie w spłacie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim poprosisz o taki wariant pomocy finansowej, warto, abyś sprawdził swoje szanse na wzięcie pieniędzy oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz generując raport ze strony BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki raport pobrać darmowo.

I pamiętaj: uważnie przeczytaj umowę przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż powyżej opublikowane wskazówki pomogą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.