Pożyczki Pieńsk

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Pieńsku (województwo dolnośląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów z krótkim terminem umowy również mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy minimalnych formalnościach. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto nadmienić, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: prowizji oraz oprocentowania. Minimalna kwota to raptem sto złotych, podczas gdy jest ona większa niż 10 000 złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy okres, rzędu do 61 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Minimalny próg wiekowy to osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Pieńsku?

Pożyczkobiorcy pragnący skorzystać z danej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Pieńsku?

Do pożyczenia środków pieniężnych, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Pieńsku. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na końcu.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeżeli w czasie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z monitorowania baz osób z długami. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności kredytowej dokonywana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów przeważnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też dobrze jest sprawdzić ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei dane na temat weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców sposób finansowania. W szczególności jest to przydatne w przypadku wsi. Formularz wniosku można przesłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (na przykład o jakieś zapisy w umowie czy regulaminie). Z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania konsultanta trochę wyższy jest koszt. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość wymagań jest niewielka. Nie ma potrzeby przedstawiać żadnych zaświadczeń dotyczących dochodów, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, świadczenia emerytalne czy też świadczenie rentowe. W celu zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument potwierdzający tożsamość, rachunek w banku oraz posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w następujący sposób - powinieneś podać wartość pożyczanych pieniędzy i czas spłaty długu. W następnym kroku trzeba wysłać wniosek oraz czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota będzie przekazana na konto osobiste. Trzeba jednakże mieć świadomość, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Pieńsku

Poniższa mapa wskazuje umiejscowienie placówek. Zaznacz wybrany punkt lokalizacyjny, żeby sprawdzić adres placówki. W razie potrzeby można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można sprawdzić recenzje wystawione przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Pieńsku.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych warto poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś zweryfikować parę nadrzędnych kwestii, jakie dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

W pierwszej kolejności porównaj możliwie dużo prezentowanych usług, jako że dzięki takiemu podejściu najlepiej rozeznasz się w sytuacji panującej w skali całego rynku.

W drugim kroku obowiązkowo oblicz poziom RRSO. Stopa oprocentowania jest łatwą drogą, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie najniższy poziom opłat. Szczególnie oceń przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych firm. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielą Ci pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie zweryfikuj koszty prolongaty spłaty. Często prolongata wydatnie powiększa całościowy koszt.

Również sensownie jest, abyś wertował portale internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i przeanalizował uwagi o instytucji, której usługi rozważasz. Duża liczba negatywnych dyskusji musi obudzić Twoją uwagę.

Po piąte postąp tak, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Policz Twój budżet domowy i sprawdź, czy jesteś w stanie zwrócić pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zawnioskujesz o taką formę finansowania, dobrze, żebyś sprawdził swoje szanse na wzięcie kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów ocenisz generując raport na stronie BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł taki raport pobrać bez kosztów.

I sprawa najistotniejsza: uważnie przeanalizuj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, że powyższe wskazówki pozwolą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.