Zestawienie pożyczek w Nowogrodźcu

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z produktów dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. W poniższej tabeli prezentujemy ofertę najtańszych firm pożyczkowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym poniżej naszym zestawieniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Nowogrodźcu (województwo dolnośląskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Osoby poszukujące chwilówki także nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Jej cechą jest ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów oprocentowania oraz prowizji. Najniższa kwota wynosi sto zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - 45 lub 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców a także kluczowe ich wskaźniki.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • zamieszkuje w Polsce (w tym przypadku w Nowogrodźcu) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • ma udokumentowane dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada telefon;
  • jest pełnoletni.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Nowogrodźcu. Ich lokalizacja na planie miasta zaprezentowana jest niżej. Przeważnie na decyzję czeka się od 15 do 30 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe bez sprawdzania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? Jeśli w trakcie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od przeglądania rejestrów zalegających z płatnościami. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Z pominięciem sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei dane na temat sprawdzania rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Nowogrodźca i okolic

Dowóz środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców sposób pożyczania. W szczególności może to być pomocne w przypadku wsi. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wypełnić przez internet. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o niejasne zapisy w regulaminie czy umowie). Jednakże z powodu konieczności wynagradzania takiego pracownika trochę większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Głębsza analiza preferencji pożyczkobiorców wskazuje, iż przyspieszenie wydania decyzji jest często poszukiwane. Liczba formalności jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych zaświadczeń o dochodach, bez względu na to, czy chodzi o wynagrodzenie, posiadaną emeryturę czy też dochody z renty. Ubieganie się o taką usługę jest łatwe: wystarcza posiadanie telefonu oraz konto w banku. Przeważnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy ubiegać się w następujący sposób - trzeba określić kwotę niezbędnych środków jak również pożądany okres spłaty długu. W następnym kroku trzeba wypełnić wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przelana na konto osobiste. Warto jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja zależna jest od zdolności finansowej.

Plan rozmieszczenia biur pożyczkowych

Na terenie miejscowości Nowogrodziec i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy zawiera miejsca ich położenia. Kliknij na właściwy lokalizator, aby poznać adres placówki. W przypadku nakładających się punktów powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach da się zobaczyć oceny napisane przez internautów.

biura pożyczkowe w Nowogrodźcu i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych rzeczy, które odnoszą się do kosztów tego typu zobowiązania.

Na początek zestawiaj jak najwięcej proponowanych usług, ze względu na to że dzięki temu najlepiej rozeznasz się w warunkach finansowania na całym rynku.

Dalej: koniecznie oceń skalę stóp procentowych. RRSO to przydatny sposób, aby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania. Staraj się wybrać propozycję, która posiada jak najniższy poziom opłat. W szczególności oceń przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której planujesz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Nowogrodziec, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie zweryfikuj opłatę za rolowanie długu. Przeważnie przedłużenie spłaty mocno podraża całościowy poziom kosztów.

Także dobrze, byś przeglądał portale poświęcone usługom pozabankowym i przeanalizował uwagi o instytucji, która Cię zainteresowała. Przeważająca ilość nieprzychylnych opinii musi podwyższyć szczególną czujność.

Po piąte rób tak, żeby nie spowodować zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz w stanie bez problemu zwrócić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zdecydujesz się na taką formę finansowania, dobrze, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport w witrynie BIKu. Jeden raz na pół roku będziesz mógł taki raport pobrać bez kosztów.

I sprawa najistotniejsza: uważnie czytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Wierzymy, iż nasze wskazówki pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.