Pożyczki Międzylesie

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Międzylesiu (województwo dolnośląskie). Okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy a maksymalna kwota to 60 000 złotych.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów krótkookresowych również nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa wysokość to raptem sto złotych, podczas gdy jest ona większa niż dziesięć tysięcy złotych. Okres spłaty waha się 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy czas, rzędu do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny wiek wynosi 18 lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Międzylesiu?

Osoby chcące skorzystać z danej usługi winny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • posiadać udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Międzylesiu?

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Przeważnie na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Międzylesiu. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na końcu.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? W przypadku, gdy w czasie 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie masz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów zadłużonych. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z weryfikowania baz danych osób zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest indywidualnie. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też warto sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się z kolei szczegółowe informacje dotyczące sprawdzania baz osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowiezienie środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców tryb finansowania. Bez wątpienia jest to wygodne w przypadku małych miejscowości. Formularz wniosku da się wypełnić za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę co miesiąc lub co tydzień. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (np. o jakieś określenia w regulaminie czy umowie). Z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieco większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres formalności jest ograniczona. Nie ma potrzeby przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, emeryturę czy rentę. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: wystarcza posiadanie telefonu oraz konto osobiste. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – powinieneś wybrać kwotę potrzebnych środków i czas spłaty pożyczonych środków. Następnie trzeba wysłać wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależeć będzie od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Międzylesiu

Poniższa mapa zawiera miejsca położenia placówek. Kliknij na właściwy lokalizator, żeby odczytać adres placówki. W razie konieczności przybliż mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się przejrzeć recenzje wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Międzylesiu.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych powinieneś poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz zwrócić uwagę na kilka naczelnych rzeczy, odnoszących się do kosztów jej spłaty.

Po pierwsze zestawiaj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, dlatego że za sprawą tego lepiej zorientujesz się w warunkach finansowania na całym rynku.

To nie wszystko oceń wielkość stóp procentowych. Stopa RRSO to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Pamiętaj, aby wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Szczególnie sprawdź przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w której planujesz starać się o pieniądze, wykazana jest w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii biura będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych zasad oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównaj opłatę za rolowanie zadłużenia. Często prolongata istotnie powiększa całościowy poziom kosztów.

Nadto potrzebne jest, żebyś przeglądał dostępne serwisy poświęcone parabankom i przeanalizował uwagi o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbyt duża liczba krytycznych dyskusji winna zwiększyć szczególną nieufność.

Kolejna kwestia: kontroluj, aby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i zdecyduj, czy jesteś zdolny bez problemu spłacić pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zawnioskujesz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś zweryfikował swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki raport wygenerować zupełnie za darmo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie czytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Mamy nadzieję, że opublikowane tutaj porady pozwolą wybrać instytucję spełniającą potrzeby.