Pożyczki Kudowa Zdrój

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Kudowie Zdroju (województwo dolnośląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej zmiany: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów z krótkim terminem umowy też mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także dosyć niewygórowane oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem oprocentowania oraz prowizji. Minimalna wysokość to raptem sto zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach przewyższa ona 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania na długi okres - 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny wiek wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Kudowie Zdroju?

Pożyczkobiorcy chcący skorzystać z wybranej usługi powinny spełniać następujące warunki:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Kudowie Zdroju?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek bankowy. Zasadniczo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz na przykład czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, czy można dokonać przedłużenia spłaty.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Kudowie Zdroju. Mapa ich rozmieszczenia zamieszczona została niżej.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? W przypadku, gdy w czasie ostatniego pięcioletniego okresu spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie banki wydają decyzję negatywną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od badania baz danych osób z długami. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. W sytuacji posiadania długów najczęściej instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też dobrze jest przejrzeć ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo szczegółowe informacje dotyczące konsultowania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj finansowania. Niewątpliwie może to być użyteczne na obszarach wiejskich. Formularz zapotrzebowania da się wypełnić za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z wnioskowaną kwotą. Tuż po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość zapytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie czy regulaminie). Ze względu na potrzebę wynagradzania pracownika nieco większe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności to jedno z najczęściej poszukiwanych udogodnień. Zakres wymaganych formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy rozumiemy przez to dochody z pracy na etat, emeryturę czy rentę. W celu zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto osobiste oraz telefon komórkowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - powinieneś podać wysokość wnioskowanych środków oraz pożądany okres spłaty długu. W następnym kroku należy wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto. Należy jednak pamiętać, iż pozytywna decyzja kredytowa często zależy od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Kudowie Zdroju

Plan miasta przedstawiony poniżej przedstawia miejsca położenia placówek. Kliknij na właściwy lokalizator, aby odczytać dane adresowe placówek. W razie potrzeby można powiększyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w wybranych przypadkach można zobaczyć recenzje napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Kudowie Zdroju.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego rozwiązania należy najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Dobrze ocenić kilka elementarnych kwestii, dotyczących kosztów spłaty zobowiązania.

W pierwszej kolejności porównuj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, jako że dzięki takiemu podejściu najlepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

To nie wszystko koniecznie porównaj wysokość RRSO. R.R.S.O. jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która ma jak najniższy poziom opłat. W szczególności sprawdź przestrzeganie zapisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, wykazana jest w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należy AASA i Wonga udzielą Ci pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności zweryfikuj opłatę za rolowanie długu. Z reguły prolongata znacząco powiększa całościowy koszt zadłużenia się.

Ponadto dobrym rozwiązaniem jest, żebyś wertował dostępne fora dedykowane rynkowi pozabankowemu i szukał opinii o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbytnia liczba nieprzychylnych opinii powinna obudzić Twoją uwagę.

Następna kwestia: dopilnuj, żeby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości. Poddaj analizie swój domowy budżet i sprawdź, czy będziesz w stanie bez problemu oddać pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zawnioskujesz o taki wariant pomocy finansowej, warto, żebyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz mógł taki raport wygenerować bez kosztów.

I pamiętaj: z uwagą przeanalizuj umowę zanim ją podpiszesz.

Mamy nadzieję, iż powyższe porady pomogą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.