Pożyczki Przemków

W tabeli poniżej zamieściliśmy zestawienie pożyczek udzielanych w Przemkowie (województwo dolnośląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby poszukujące produktów z krótkim terminem umowy też nie są pozostawieni samym sobie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimalnych formalnościach. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w paru przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich z RRSO=0%. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota to zazwyczaj sto zł, podczas gdy przewyższa ona 10 000 złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres, rzędu 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba dorosła. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Przemkowie?

Osoby chcące skorzystać z określonej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Przemkowie?

Aby móc pożyczyć pieniądze, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Zasadniczo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Alternatywą może być odwiedzenie jednej z placówek lokalnych w Przemkowie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na samym dole.

Jak można dostać gotówkę bez weryfikacji BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać pieniędzy przez poślizg w spłacie kredytu? Jeśli w ciągu pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z weryfikowania rejestrów osób zadłużonych. Wyróżnikiem takiego podejścia jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze powinni dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wskazanych powyżej propozycjach badanie zdolności kredytowej przeprowadzane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia przeważnie instytucje bankowe odmawiają przyznania środków pieniężnych. Dlatego też dobrze jest przejrzeć ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia dodatkowo dane dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

W jaki sposób otrzymać pieniądze w domu?

Dowiezienie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców wariant pozyskiwania środków finansowych. Bez wątpienia jest to pomocne na terenach wiejskich. Formularz zapotrzebowania da się wypełnić za pośrednictwem internetu. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość wypytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (między innymi o jakieś określenia w regulaminie czy umowie). Z racji konieczności zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika trochę wyższy jest koszt. trochę wyższy jest koszt. O dostawę pieniędzy do domu klienta możesz poprosić w Mikroratce, Providencie i u Bociana.

Jak uzyskać gotówkę na dowód osobisty?

Przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba wymagań jest ograniczona. Nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy chodzi o dochody z pracy na etat, świadczenie emerytalne czy też świadczenie rentowe. W celu zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku i dodatkowo posiadanie telefonu komórkowego. Przeważnie o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – powinieneś podać kwotę potrzebnych środków i długość okresu spłaty pieniędzy. W następnym kroku należy wypełnić formularz wniosku i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, wnioskowana kwota zostanie przekazana na konto osobiste. Należy jednak mieć na uwadze, iż pozytywna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Przemkowie

Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje położenie placówek. Kliknij na wybrany punkt, żeby odczytać adres placówki. Jeżeli punkty zachodzą na siebie, przybliż widok mapy. Wchodząc na placówkę, w niektórych przypadkach da się zobaczyć recenzje wystawione przez kredytobiorców.
Placówki pożyczkowe w Przemkowie.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy warto najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Musisz zweryfikować kilka zasadniczych spraw, jakie dotyczą kosztów takich produktów.

Po pierwsze zestawiaj jak najwięcej proponowanych rozwiązań, ponieważ dzięki takiemu podejściu zorientujesz się w sytuacji panującej na rynku finansowym.

Po drugie koniecznie zweryfikuj poziom stóp procentowych. Stopa RRSO to łatwa metoda, żeby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada możliwie najniższy poziom kosztów. W szczególności oceń przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy stanowią, że odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej będzie skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej planujesz starać się o pieniądze, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm i dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku sprawdź koszty przedłużenia zadłużenia. Z reguły opóźnienie spłaty znacząco podwyższa ogólny koszt.

Nadto koniecznym jest, abyś analizował portale dedykowane rynkowi pozabankowemu i sprawdził opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Dominująca liczba krytycznych ocen powinna wzbudzić Twoją szczególną czujność.

Następna kwestia: postępuj tak, żeby nie zadłużyć się powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj swój domowy budżet i zdecyduj, czy jesteś w stanie bez problemu zwrócić pożyczone pieniądze. Miej świadomość, że niespłacenie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych ocenisz generując raport w witrynie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki dokument pobrać darmowo.

I rzecz najważniejsza: uważnie czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż powyżej zaprezentowane porady pomogą wytypować instytucję spełniającą potrzeby.