Pożyczki Lubawka

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Lubawce (województwo dolnośląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów na krótki termin także mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 do 60 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w kilku przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów prowizji oraz oprocentowania. Minimalna wysokość wynosi sto zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach przewyższa ona 10 000 PLN. Spłaty należy dokonać w okresie 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - 45 lub 61 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy wiek wynosi osiemnaście lat. Tabela poniżej zawiera wykaz tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może wziąć pożyczkę w Lubawce?

Pożyczkobiorcy chcący skorzystać z wybranej usługi powinny spełniać poniższe wymagania:

  • zamieszkiwać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać telefon;
  • być pełnoletnie.

Jak wziąć pożyczkę w Lubawce?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek. Zasadniczo na decyzję czeka się do pół godziny. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek lokalnych w Lubawce. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest na końcu.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeśli w trakcie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności kredytowej i w rezultacie instytucje bankowe nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, wtedy zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na rezygnacji z badania baz osób z długami. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach ocena zdolności finansowej przeprowadzana jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia najczęściej instytucje bankowe nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym warto sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast informacje na temat sprawdzania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dogodny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. Bez wątpienia jest to wygodne w przypadku terenów wiejskich. Formularz wniosku da się wysłać drogą internetową. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Tuż po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Korzystając z jego obecności będziesz miał sposobność zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o ewentualne niezrozumiałe określenia w umowie czy regulaminie). Ze względu na potrzebę zatrudnienia pracownika nieco wyższy jest koszt. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Liczba wymaganych formalności jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać odpowiednich dokumentów o dochodach, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, emeryturę lub rentę. W celu zaciągnięcia finansowania wystarczający jest dokument tożsamości, rachunek w banku i dodatkowo numer telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - trzeba wybrać wysokość wnioskowanych środków oraz długość okresu spłaty długu. Potem należy wypełnić formularz wniosku i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, pożyczana kwota będzie przekazana na konto bankowe. Należy jednak mieć świadomość, iż pozytywna decyzja zależeć będzie od zdolności kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Lubawce

Mapa, którą zamieściliśmy zawiera położenie placówek. Zaznacz wybraną kropkę, żeby wyświetlić adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, powiększ mapę. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach da się sprawdzić oceny wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Lubawce.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy należy najpierw poprzedzić drobiazgową analizą. Powinieneś sprawdzić parę decydujących rzeczy, które dotyczą kosztów jej spłaty.

Bezwzględnie porównaj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, ponieważ dzięki temu najlepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania w kraju.

Następnie koniecznie sprawdź wielkość R.R.S.O.. Oprocentowanie RRSO to wygodna droga, aby błyskawicznie porównać koszt zobowiązania. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższe oprocentowanie. Co szczególnie ważne, oceń przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Zweryfikuj zatem czy instytucja, w której chciałbyś starać się o pieniądze, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że placówki należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy muszą przestrzegać etycznych norm i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie oszacuj koszt prolongowania spłaty. Przeważnie opłata za późniejszą spłatę mocno podwyższa ogólny koszt zadłużenia się.

Również pożądane jest, abyś czytał fora traktujące o usługach pozabankowych i śledził opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Przeważająca liczba niekorzystnych ocen powinna zwiększyć Twoją szczególną czujność.

Kolejna kwestia: postępuj tak, aby nie powiększyć zadłużenia powyżej swoich możliwości spłaty. Przeanalizuj Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy jesteś zdolny zwrócić pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, iż brak spłaty pieniędzy w terminie może spowodować dodatkowe koszty. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na zaciągnięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Swoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz generując raport na stronie BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy możesz taki dokument wygenerować za darmo.

I sprawa najistotniejsza: uważnie czytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż powyżej zaprezentowane informacje pozwolą wybrać instytucję dostosowaną do wymagań.