Pożyczki Jaworzyna Śląska

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Jaworzynie Śląskiej (województwo dolnośląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Informacje zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują produktów krótkoterminowych także mają szansę na wsparcie finansowe. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na kilkanaście dni lub miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy minimum formalności. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w niektórych przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. Najczęściej zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa kwota to raptem 100 zł, aczkolwiek w niektórych wypadkach przekracza ona dziesięć tysięcy złotych. Na spłatę będziesz miał od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na ponad miesiąc, rzędu 2 miesięcy. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy wynosi osiemnaście lat. Poniżej zamieszczony jest wykaz tego typu usługodawców wraz z aktualną charakterystyką.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Jaworzynie Śląskiej?

Pożyczkobiorcy chcący skorzystać z określonej usługi winny spełniać poniższe wymagania:

  • mieszkać w Polsce;
  • posiadać obywatelstwo polskie;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę w Jaworzynie Śląskiej?

Celem pożyczenia pieniędzy, w większości przypadków wystarczy tylko posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a ponadto telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe. Typowo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji będzie wynosić prowizja, czy jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Alternatywnie można odwiedzić jedną z placówek stacjonarnych w Jaworzynie Śląskiej. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została na końcu.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie kredytu? Jeżeli w czasie pięciu ostatnich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki odrzucają Twoje wnioski kredytowe, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów dłużników. Pomoc zadłużonym bazuje na odstąpieniu od monitorowania baz zadłużonych. Jej główną cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie powinni także zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. W wyżej wymienionych wariantach badanie zdolności finansowej realizowane jest w sposób indywidualny. W przypadku posiadania zadłużenia często instytucje bankowe wydają decyzje odmowne. W związku z tym warto sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się dodatkowo dane dotyczące weryfikacji baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to bardzo wygodny dla pożyczkobiorców tryb pozyskiwania środków finansowych. Nie ulega wątpliwości, że może to być użyteczne na obszarach wiejskich. Prośbę o przyjazd przedstawiciela da się wypełnić drogą internetową. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po podpisaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz mieć możliwość wypytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o jakieś zapisy w umowie czy regulaminie). Z powodu konieczności wynagradzania pracownika trochę wyższe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Uproszczenie formalności jest poszukiwane przez wiele osób. Zakres wymaganych formalności jest minimalna. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie, emeryturę albo świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi jest proste – wystarcza posiadanie telefonu oraz konto osobiste. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - należy określić kwotę wnioskowanych środków i pożądany okres spłaty. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W sytuacji pozytywnej decyzji, pożyczana kwota zostanie przelana na konto. Warto jednakże pamiętać, że pomyślna decyzja zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Jaworzynie Śląskiej

Plan miasta przedstawiony poniżej wskazuje umiejscowienie placówek. Kliknij na wybrany znacznik, żeby poznać adres placówki. W razie konieczności można przybliżyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można przejrzeć oceny wystawione przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Jaworzynie Śląskiej.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych należy poprzedzić szczegółową analizą. Winieneś sprawdzić parę nadrzędnych spraw, jakie dotyczą kosztów jej spłaty.

Po pierwsze porównuj jak najwięcej proponowanych usług, dlatego że za sprawą tego najlepiej uzyskasz orientację w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

To nie wszystko koniecznie poznaj wysokość oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodna metoda, żeby błyskawicznie porównać wysokość kosztów zobowiązania finansowego. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższy poziom opłat. Co istotne, przeanalizuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Aktualne zapisy wskazują, iż odsetki powinny nie przekraczać dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług wiarygodnych firm. Upewnij się więc, że, w której chcesz zwrócić się o wsparcie, znajduje się w rejestrze KNF, czyli rządowej Komisji Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą Wonga i AASA udzielą Ci wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie muszą przestrzegać etycznych norm oraz dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Następnie porównaj koszt przedłużenia długu. Z reguły przedłużenie znacząco podwyższa finalny poziom kosztów.

Dodatkowo dobrze, żebyś odwiedzał fora dedykowane rynkowi pozabankowemu i poszukiwał opinii o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Przeważająca liczba negatywnych ocen powinna zwiększyć szczególną nieufność.

Kolejna kwestia: rób tak, żeby nie zadłużyć się ponad możliwości finansowe. Policz Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś zdolny bez problemu oddać pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką pomoc finansową, warto, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś zadłużony. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych poznasz pobierając raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz w stanie taki raport pobrać darmowo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Ufamy, iż powyżej opublikowane rozwiązania pozwolą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.