Pożyczki Jedlina Zdrój

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Jedlinie Zdrój (województwo dolnośląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Data ostatniej modyfikacji: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów z krótkim terminem umowy również mogą liczyć na pomoc. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na miesiąc. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki przy formalnościach ograniczonych do minimum. Do jej istotnych cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Cechuje się również stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie nie ponosząc kosztów związanych z oprocentowaniem oraz prowizją. Minimalna wysokość to raptem sto złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach przekracza ona 10 000 złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym - do 61 dni. Może z nich skorzystać każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Kto może wziąć pożyczkę w Jedlinie Zdrój?

Osoby pragnące skorzystać z wybranej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • uzyskiwać dochody;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać telefon;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Jedlinie Zdrój?

Aby móc skorzystać z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest tylko posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Typowo na decyzję czeka się piętnaście minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się choćby czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Jedlinie Zdrój. Mapa ich rozmieszczenia przedstawiona jest na samym dole.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych z powodu opóźnienia w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeśli w czasie pięciu ostatnich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, albo nie masz zdolności finansowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję negatywną, to zapewne planujesz starania o usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych baz tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem opiera się na odstąpieniu od badania rejestrów bazodanowych osób z długami. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze na przykład w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tej bazie mogą także przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów często banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też warto sprawdzić ofertę dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast szczegółowe informacje dotyczące weryfikacji rejestrów osób z długami.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowóz środków finansowych bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców sposób pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że jest to przydatne na obszarach wiejskich. Formularz wniosku można przesłać przez internet. W umówionym momencie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę co miesiąc lub co tydzień. Korzystając z jego obecności będziesz miał możliwość zapytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o konkretne określenia w regulaminie czy umowie). Z powodu konieczności zatrudnienia i wynagradzania takiego pracownika nieco wyższe są koszty. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Ilość wymagań jest niewielka. Nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń dochodowych, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie z etatu, emeryturę albo dochody z renty. Do zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, konto w banku jak również posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się następująco - trzeba określić wartość potrzebnych środków i długość okresu spłaty pieniędzy. Potem należy wypełnić wniosek i oczekiwać na decyzję w formie maila lub SMSa. W przypadku pozytywnej decyzji, pożyczana kwota zostanie przekazana na rachunek bankowy. Warto jednak mieć na uwadze, że pomyślna decyzja kredytowa zależeć będzie od sytuacji kredytowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Jedlinie Zdrój

Mapa, którą zamieściliśmy przedstawia miejsca położenia placówek. Kliknij na wybrany znacznik, aby poznać adres placówki. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach da się przeczytać oceny napisane przez konsumentów.
Placówki pożyczkowe w Jedlinie Zdrój.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy dobrze będzie poprzedzić drobiazgową analizą. Musisz sprawdzić parę decydujących spraw, jakie dotyczą kosztów jej spłaty.

Po pierwsze oceniaj możliwie dużo prezentowanych usług, dlatego że dzięki temu najlepiej rozeznasz się w warunkach finansowania w skali całego rynku.

To nie wszystko bezwzględnie oceń poziom stóp procentowych. RRSO jest łatwą drogą, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Postaraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższy poziom oprocentowania. W szczególności zweryfikuj przestrzeganie przepisów prawa konsumenckiego. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej będzie skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w jakiej chciałbyś zwrócić się o wsparcie, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Uważa się, że podmioty należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą AASA i Wonga udzielą nam pomocy finansowej w sposób bezpieczny. Zrzeszeni tam członkowie zobowiązane są przestrzegać etycznych zasad a także dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównuj opłaty za przedłużenie długu. Przeważnie opłata za późniejszą spłatę mocno podwyższa całkowity koszt.

Po czwarte konieczne jest, byś wchodził na fora zajmujące się parabankami i śledził opinie o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Zbyt duża ilość nieprzychylnych opinii powinna wzbudzić Twoją uwagę.

Następna kwestia: pilnuj, żeby nie spowodować zadłużenia ponad swoje możliwości finansowe. Poddaj analizie Twoje aktualne dochody i wydatki i sprawdź, czy jesteś w stanie bez problemu oddać pożyczone pieniądze. Pamiętaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może konieczność opłacenia przedłużenia. Zanim zawnioskujesz o taki rodzaj finansowania, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z pomocy finansowej oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport ze strony BIKu. Raz na pół roku możesz taki dokument pobrać bezpłatnie.

I pamiętaj: uważnie przeczytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Wierzymy, iż zamieszczone tutaj rozwiązania pomogą wytypować instytucję dostosowaną do wymagań.