Zestawienie pożyczek w Radkowie

W wielu wypadkach osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z pożyczek dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej przedstawiamy ofertę najtańszych biur pożyczkowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście tego typu usług zaprezentowanych w opublikowanym poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Radkowie (województwo dolnośląskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Ranking firm pożyczkowych

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 15 listopada 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki też mogą znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na okres do miesiąca. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w paru przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: oprocentowania oraz prowizji. Najniższa wysokość to raptem sto PLN, chociaż czasami przekracza ona 10 000 PLN. Na spłatę będziesz miał 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na dłuższy czas - do 61 dni. Skorzystać z nich może każdy pełnoletni. Minimalny wiek to osiemnaście lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wymagania

Z zasady pieniądze mogą być przyznane każdemu, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Radkowie) lub okolicach;
  • jest polskim obywatelem;
  • uzyskuje dochody;
  • jest posiadaczem konta bankowego;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pieniędzy wystarczy posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a ponadto telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na konto bankowe lub w jednej z placówek stacjonarnych w Radkowie. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została w dalszej części. Przeważnie na decyzję czeka się mniej więcej 15 min. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Zorientujesz się m.in. czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie wyniesie prowizja, jaki jest koszt przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Usługi pożyczkowe świadczone bez weryfikacji BIKu

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez opóźnienie w wywiązaniu się z zobowiązań kredytowych? Jeżeli w ciągu 5 poprzednich lat spóźniłeś się ze spłatą zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie nie posiadasz zdolności finansowej, w konsekwencji czego instytucje bankowe wydają decyzję negatywną, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową nie wymagającą sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych rejestrów dłużników. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z konsultowania rejestrów bazodanowych dłużników. Jej główną cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Bez weryfikacji w BIK pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia przeważnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym warto sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei informacje na temat weryfikacji rejestrów osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Radkowa i okolic

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to relatywnie wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pożyczania. Nie ulega wątpliwości, że jest to wygodne w przypadku terenów wiejskich. Formularz da się wysłać przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pieniędzmi. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Co więcej w wielu przypadkach pracownik ten będzie odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość podpytania o warunki przed podpisaniem umowy (przykładowo o szczególne zapisy w umowie). Jednakże ze względu na konieczność zatrudnienia i wynagradzania konsultanta nieco wyższe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na podstawie dowodu

Szczegółowa analiza rynku wskazuje, iż ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest często poszukiwane. Liczba wymagań jest niewielka. Nie ma potrzeby dostarczać jakichkolwiek dokumentów dotyczących dochodów, bez względu na to, czy rozumiemy przez to wynagrodzenie, emeryturę albo świadczenie rentowe. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: wystarczający jest aktywny telefon oraz konto w banku. W większości przypadków o pomoc finansową na bazie dokumentu tożsamości trzeba starać się następująco - należy podać wysokość potrzebnych środków jak również czas spłaty. Następnie trzeba wypełnić formularz wniosku i czekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W sytuacji pozytywnej decyzji, żądana kwota będzie przekazana na rachunek bankowy. Trzeba jednak mieć na uwadze, że pomyślna decyzja kredytowa zależy od zdolności finansowej.

Plan rozmieszczenia firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Radków i w okolicach znajduje się kilka placówek. Mapa, którą zamieściliśmy wskazuje rozlokowanie. Kliknij na wybraną kropkę, żeby sprawdzić adres placówki. W razie potrzeby można powiększyć mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach da się przeczytać oceny wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Radkowie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego finansowania należy najpierw poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz ocenić kilka decydujących spraw, które odnoszą się do kosztów jej spłaty.

W pierwszej kolejności poznaj możliwie dużo proponowanych usług, ponieważ za sprawą tego lepiej zorientujesz się w sytuacji panującej na całym rynku.

W drugim kroku poznaj wielkość stopy oprocentowania. Oprocentowanie rzeczywiste (RRSO) to wygodny sposób, żeby błyskawicznie porównać koszty zobowiązania finansowego. Pamiętaj, aby dokonac wyboru propozycji, która ma możliwie najniższy poziom kosztów. W szczególności oceń przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie mogą przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wysokości pożyczanych środków. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonych firm. Upewnij się więc, że, w jakiej chcesz zwrócić się o wsparcie, widnieje w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Radków, jak i ogólnopolskich. Uważa się, że biura należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, przykładowo Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należy Wonga i AASA pożyczają całkowicie bezpiecznie. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych zasad i dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Szczegółowe dane dotyczące obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W dalszej kolejności porównaj opłaty za przedłużenie zadłużenia. Z reguły opłata za prolongatę istotnie podraża całkowity koszt.

Po czwarte dobrze, abyś analizował serwisy internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i zweryfikował opinie o instytucji, która Cię zainteresowała. Zbytnia liczba złych ocen musi obudzić Twoją szczególną czujność.

Kolejna kwestia: postępuj tak, aby nie spowodować zadłużenia ponad możliwości finansowe. Policz Twoje aktualne dochody i wydatki i zdecyduj, czy będziesz zdolny bez problemu spłacić pożyczone środki. Miej świadomość, że nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taki rodzaj finansowania, warto, żebyś ocenił swoje szanse na wzięcie gotówki oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów zweryfikujesz pobierając raport w witrynie Biura Informacji Kredytowej. Jeden raz na sześc miesięcy możesz go wygenerować bez kosztów.

I pamiętaj: uważnie przeanalizuj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, iż nasze informacje pozwolą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.