Pożyczki Pieszyce

W poniższej tabeli przedstawiamy ofertę pożyczek udzielanych w Pieszycach (województwo dolnośląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 9 maja 2023.
Sprawdź pełną ofertę

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów krótkoterminowych także nie są pozostawieni samym sobie. Istnieje możliwość krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie przy formalnościach ograniczonych do minimum. Jej istotną cechą jest uproszczenie procedury wymaganej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w wybranych przypadkach nowi kredytobiorcy mogą skorzystać z nich bezpłatnie. W większości przypadków zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając oprocentowania oraz prowizji. Najniższa kwota wynosi 100 złotych, choć w pewnych przypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Na zwrot środków jest 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym - do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba dorosła. Najniższy wiek to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców wraz ze szczegółowymi parametrami.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Kto może wziąć pożyczkę w Pieszycach?

Osoby pragnące skorzystać z określonej usługi powinny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • być polskimi obywatelami;
  • mieć udokumentowane dochody;
  • posiadać konto osobiste;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • być dorosłymi.

Jak wziąć pożyczkę w Pieszycach?

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, rachunku bankowego a także telefonu z aktywnym numerem. W większości przypadków pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek bankowy. Typowo na decyzję czeka się około kwadransa. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się przykładowo czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w każdym wariancie będzie wynosić prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek lokalnych w Pieszycach. Ich lokalizacja na planie miasta zamieszczona została w dalszej części.

Jak dostać pieniądze bez sprawdzania BIK?

Banki nie chcą pożyczyć środków finansowych przez poślizg w spłacie kredytu? Jeżeli w trakcie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub jesteś zadłużony, ewentualnie brak Ci zdolności finansowej i w rezultacie instytucje bankowe odrzucają Twoje wnioski kredytowe, wtedy zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów zadłużonych. Pomoc zadłużonym polega na rezygnacji z badania baz danych osób zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, krótki czas procedowania, wysoka elastyczność oraz duża dostępność. Bez BIK można pożyczyć pieniądze chociażby w „Plus” i „Smart”. Usługobiorcy zadłużeni widniejący w tym rejestrze mogą również zainteresować się propozycjami „Bociana” i „Mikroratki”. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest w indywidualnym trybie. W przypadku posiadania zadłużenia niejednokrotnie banki odmawiają przyznania środków pieniężnych. W związku z tym dobrze jest sprawdzić ofertę dla zadłużonych. W poniższej tabeli znajdują się natomiast informacje na temat sprawdzania baz dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE

Jak uzyskać gotówkę w domu?

Dowiezienie środków finansowych do lokum pożyczkobiorcy to przyjazny dla pożyczkobiorców tryb pożyczania. W szczególności jest to użyteczne w przypadku terenów wiejskich. Formularz zapotrzebowania można wypełnić przez internet. W umówionym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z gotówką. Po podpisaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność wypytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o niejasne określenia w regulaminie czy umowie). Z powodu potrzeby zatrudnienia i wynagradzania pracownika trochę wyższy jest koszt. Gotówkę w domu klienta można uzyskać u Bociana, w Providencie i w Mikroratce.

Jak dostać pieniądze na dowód?

Przyspieszenie wydania decyzji jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość formalności jest ograniczona. Nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy rozumiemy przez to dochody z umowy o pracę, posiadaną emeryturę czy też dochody z renty. W celu skorzystania z finansowania wystarczający jest dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku i dodatkowo telefon komórkowy. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości można ubiegać się w taki oto sposób – należy wybrać wysokość wnioskowanych środków jak również długość okresu spłaty. Potem trzeba wysłać wypełniony wniosek oraz oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Jeśli decyzja będzie pozytywna, pożyczana kwota zostanie przelana na konto bankowe. Należy jednak pamiętać, iż pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależna jest od zdolności finansowej.

Adresy placówek pożyczkowych w Pieszycach

Mapa, którą zamieściliśmy zawiera położenie placówek. Kliknij na wybrane miejsce, żeby zobaczyć dane adresowe placówek. Jeżeli lokalizacja siedzib się zazębia, przybliż mapę. Klikając na wybraną placówkę, w pewnych przypadkach można przeczytać oceny napisane przez internautów.
Placówki pożyczkowe w Pieszycach.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze świadczeniodawcy dobrze będzie najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Powinieneś ocenić kilka podstawowych rzeczy, jakie dotyczą kosztów tego typu zobowiązania.

Bezwzględnie zestawiaj możliwie dużo prezentowanych usług, dlatego że za sprawą tego najlepiej rozeznasz się w sytuacji panującej w kraju.

To nie wszystko obowiązkowo poznaj jaka jest wysokość R.R.S.O.. Stopa oprocentowania to przydatny sposób, aby błyskawicznie porównać poziom kosztów zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która posiada możliwie najniższe oprocentowanie. W szczególności zweryfikuj przestrzeganie zapisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Dodatkowo w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Z kolei w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni dopuszczalne obciążenie kosztami równe jest 20% całkowitej kwoty kredytowania.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług wiarygodnych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w jakiej zamierzasz starać się o pieniądze, widnieje w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). W powszechnej opinii placówki będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, takie jak chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA udzielą Ci wsparcia finansowego całkowicie bezpiecznie. Zrzeszeni tam członkowie deklarują przestrzeganie etycznych zasad jak również dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług instytucji pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane na temat obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronie Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

W kolejnym kroku zweryfikuj koszt prolongowania zadłużenia. Często prolongata wydatnie podwyższa finalny koszt.

Dodatkowo koniecznym jest, żebyś sprawdzał fora internetowe dedykowane rynkowi pozabankowemu i analizował opinie o instytucji, której usługi rozważasz. Duża liczba negatywnych ocen powinna podwyższyć Twoją nieufność.

Kolejna sprawa: postąp tak, żeby nie zadłużać się powyżej swoich możliwości spłaty. Poddaj analizie ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś w stanie oddać pożyczone środki. Nie zapominaj o tym, iż nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taki rodzaj finansowania, warto, abyś sprawdził swoje szanse na wzięcie środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś dłużnikiem. Twoją sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów poznasz generując raport na stronie BIKu. Raz na sześc miesięcy będziesz mógł go pobrać bez ponoszenia kosztów.

I w końcu sprawa najważniejsza: z uwagą przeczytaj zapisy umowy przed jej podpisaniem.

Żywimy nadzieję, że powyżej opublikowane dane pozwolą wybrać instytucję dopasowaną do potrzeb.