Zestawienie pożyczek w Mieroszowie

Generalnie osoby chcące zdobyć środki pieniężne mogą skorzystać z usług dostępnych w bankach oraz instytucjach pozabankowych. Poniżej znajdziesz ofertę najtańszych firm pozabankowych. Szczególnie można wziąć pod uwagę kilkanaście pożyczek w opublikowanym poniżej naszym porównaniu. Spełniającym warunki klientom pieniądze przekazywane są zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Mieroszowie (województwo dolnośląskie) i okolicach. Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty wynosi od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Aktualizacja: 14 września 2023.
PEŁNY RANKING »

Sprawdź także:

Ci, którzy poszukują chwilówki także nie są pozostawieni samym sobie. Możliwe jest zdobycie środków finansowych na niedługi okres na 30 dni. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe w jak najkrótszym czasie z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się ograniczenie dokumentacji koniecznej do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie w promocji. Warto nadmienić, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich za darmo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie z ominięciem związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Najniższa wysokość to raptem 100 PLN, aczkolwiek w niektórych wypadkach jest ona większa niż 10 000 złotych. Spłaty należy dokonać w okresie od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy na długi okres - do 61 dni. Skorzystać z nich może każda osoba pełnoletnia. Minimalny próg wiekowy to 18 lat. Poniższa tabela przedstawia listę tego typu usługodawców oraz dokładną ich charakterystykę.

Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wymagania

Z zasady pożyczka jest dostępna dla każdego, kto spełnia następujące wymagania:

  • mieszka w Polsce (w tym przypadku w Mieroszowie) lub okolicach;
  • ma polskie obywatelstwo;
  • uzyskuje dochody;
  • posiada konto osobiste;
  • posiada aktywny numer telefonu;
  • jest dorosły.

Procedura

Do uzyskania pożyczki wystarczające jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także telefonu z aktywnym numerem.

Pomoc finansowa realizowana jest przelewem na rachunek lub w jednej z placówek lokalnych w Mieroszowie. Ich lokalizacja na planie miasta przedstawiona jest na końcu. Typowo na decyzję czeka się 15 minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe można użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Dowiesz się dla przykładu czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wyniesie prowizja, ile wynoszą koszty przedłużenia spłaty.

Usługi pożyczkowe bez konsultowania BIKu

Instytucja bankowa nie chce przyznać środków finansowych przez opóźnienie w spłacie kredytu? Jeżeli w czasie ostatniego pięcioletniego okresu miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego lub należysz do osób zadłużonych, albo nie posiadasz zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki wydają decyzję odmowną, to zapewne rozważasz usługę pożyczkową bez sprawdzania rejestru Biura Informacji Kredytowej albo innych baz tego rodzaju. Pomoc zadłużonym opiera się na rezygnacji z przeglądania rejestrów zalegających z płatnościami. Kluczową jej cechą jest możliwość zawarcia umowy mimo negatywnej historii kredytowej, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tym rejestrze mogą dodatkowo zainteresować się propozycjami „Bociana”. W wyżej wymienionych wariantach każda sytuacja oceniana jest w indywidualnym trybie. Posiadając zaległości w spłacie zobowiązań finansowych często banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. Dlatego też można sprawdzić pożyczki dla osób zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia natomiast informacje na temat konsultowania baz osób z długami.

Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE

Gotówka w domu u klienta z dowozem do Mieroszowa i okolic

Dostarczanie pieniędzy bezpośrednio pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców rodzaj pozyskiwania środków finansowych. Niewątpliwie może to być wygodne w przypadku wsi. Formularz można wypełnić za pośrednictwem internetu. O umówionej porze przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania wraz z pieniędzmi. Tuż po sfinalizowaniu umowy przekaże pieniądze. Ponadto w wielu przypadkach pracownik ten będzie przyjeżdżał odbierać ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć możliwość podpytania o szczegóły przed podpisaniem umowy (np. o konkretne określenia w regulaminie czy umowie). Jednakże z racji konieczności wynagradzania takiego pracownika nieco większe są koszty. O gotówkę z dowozem do domu klienta można się starać u Bociana i w Providencie.

Usługi pożyczkowe na sam dowód

Szczegółowa analiza rynku dowodzi, że ograniczenie wymagań ze strony pożyczkodawcy jest poszukiwane przez wiele osób. Ilość formalności jest ograniczona. Nie ma konieczności przedstawiać żadnych dokumentów dotyczących dochodów, niezależnie od tego, czy bierzemy pod uwagę wynagrodzenie z etatu, świadczenia emerytalne lub rentę. Skorzystanie z takiej usługi nie nastręcza problemów: wystarczający jest aktywny telefon i rachunek w banku. W większości przypadków o pomoc finansową na podstawie dokumentu tożsamości należy starać się następująco - powinieneś wybrać kwotę potrzebnych środków oraz długość okresu trwania zobowiązania. Potem trzeba wypełnić wniosek i poczekać na decyzję w formie SMSa lub emaila. W przypadku pozytywnej decyzji, potrzebna kwota zostanie przelana na konto bankowe. Warto jednak pamiętać, iż pozytywna decyzja kredytowa zależeć będzie od sytuacji finansowej.

Umiejscowienie firm pożyczkowych

Na terenie miejscowości Mieroszów i w okolicach znajduje się kilka placówek. Plan miasta przedstawiony poniżej zawiera ich lokalizację. Zaznacz odpowiedni punkt, żeby wyświetlić adres. W przypadku nakładających się punktów przybliż widok mapy. Wyświetlając placówkę, w wybranych przypadkach można sprawdzić recenzje wystawione przez internautów.

biura pożyczkowe w Mieroszowie i w okolicach

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z pożyczki powinieneś najpierw poprzedzić szczegółową analizą. Musisz zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii, które odnoszą się do kosztów takich produktów finansowych.

Bezwzględnie zestawiaj możliwie dużo proponowanych rozwiązań, ze względu na to że dzięki temu najpełniej zorientujesz się w sytuacji panującej w kraju.

To nie wszystko oceń jaka jest wysokość stopy oprocentowania. Stopa RRSO jest dobrym sposobem, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Postaraj się wybrać propozycję, która ma możliwie jak najniższy poziom oprocentowania. Co szczególnie ważne, zweryfikuj przestrzeganie przepisów ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Co więcej w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą przekroczyć 5% kwoty finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres przekraczający 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty pożyczanych środków.

Najkorzystniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Upewnij się więc, że, w której chciałbyś starać się o pieniądze, znajduje się w rejestrze prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Dotyczy to zarówno lokalnych pożyczkodawców z miasta Mieroszów, jak i ogólnopolskich. Istnieje przekonanie, że instytucje należące do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Miloan, Vivus, Extraportfel, Kuki, Lendon lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego m.in. należą Wonga i AASA pożyczają w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy deklarują przestrzeganie etycznych norm jak również dobrych praktyk odpowiedzialnego pożyczania. Unikaj usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dodatkowe informacje na temat obowiązujących przepisów oraz planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse jak również na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie oszacuj koszty prolongaty spłaty. Niejednokrotnie opóźnienie spłaty istotnie podraża sumaryczny poziom kosztów.

Ponadto konieczne jest, byś studiował fora internetowe zajmujące się rynkiem pozabankowym i analizował poglądy o instytucji, która Cię interesuje. Zbytnia ilość niekorzystnych opinii winna obudzić Twoją czujność.

Kolejna kwestia: dopilnuj, żeby nie powiększyć zadłużenia ponad możliwości finansowe. Przeanalizuj ile zarabiasz oraz ile wydajesz i sprawdź, czy jesteś w stanie oddać pożyczoną gotówkę. Pamiętaj o tym, że brak spłaty pieniędzy w terminie może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim poprosisz o taką formę finansowania, warto, abyś ocenił swoje szanse na skorzystanie z kredytu oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Twoją sytuację dotyczącą opóźnień w spłacie zobowiązań kredytowych sprawdzisz generując raport na stronie Biura Informacji Kredytowej. Raz na pół roku będziesz mógł taki dokument pobrać bez kosztów.

I pamiętaj: z uwagą czytaj zapisy umowy zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż powyższe sugestie pozwolą zdecydować się na instytucję spełniającą wymagania.