Pożyczki Mieroszów

Poniżej znajdziesz usługi pożyczkowe dostępne w firmach pozabankowych. W szczególności warto przeanalizować pożyczki przedstawione w znajdującym się tu zestawieniu. Spełniający warunki klienci mogą je otrzymać zarówno przez internet, w domu, jak i w placówce w Mieroszowie (województwo dolnośląskie). Kwota maksymalna to 60 000 złotych a okres spłaty – od 30 dni do 96 miesięcy.

Kwota:
Okres:
Pokaż więcej
Dane zaktualizowano w dniu: 9 maja 2023.
Sprawdź więcej

Sprawdź także:

Osoby szukające produktów z krótkim terminem umowy też mogą znaleźć coś dla siebie. Można pożyczyć pieniądze na krótki termin z minimum formalności. Przeznaczona jest dla osób, które chcą pozyskać środki finansowe bez zbędnej zwłoki z minimalnymi formalnościami. Do jej cech zalicza się minimalizacja formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Istotną cechą jest także stosunkowo niskie oprocentowanie na warunkach promocyjnych. Warto dodać, że w kilku przypadkach nowo zarejestrowane osoby mogą skorzystać z nich darmowo. W typowych przypadkach zawierają umowę i spłacają zobowiązanie unikając różnych opłat: związanych z prowizją oraz oprocentowaniem. Minimalna kwota to zazwyczaj 100 złotych, aczkolwiek w niektórych wypadkach bywa ona wyższa niż 10 000 złotych. Na zwrot środków jest od 5 do 30 dni. Istnieje również możliwośc podpisania umowy w większym wymiarze czasowym, rzędu 61 lub 45 dni. Może z nich skorzystać każdy pełnoletni. Najniższy próg wiekowy wynosi 18 lat. Poniżej zamieściliśmy listę tego typu usługodawców oraz dokładne ich parametry.

 Maksymalna kwota dla nowych pożyczkobiorcówMaksymalna kwota dla pożyczkobiorców powracającychOkres spłatyWiek minimalnyWiek maksymalny
Kuki

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Lew

1000 zł

5000 zł

10-30 dni

19 lat

73 lata

ViaSMS

1500 zł

4000 zł

30 dni

20 lat

72 lata

Vivus

3000 zł

7500 zł

30 lub 61 dni

19 lat

78 lat

Wonga

1000 zł

20000 zł (w przypadku usługi ratalnej)

30 dni dni (48 miesięcy dla usługi ratalnej)

18 lat

brak górnej granicy

Extraportfel

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

SzybkaGotowka

15000 zł

15000 zł

30-65 dni

18 lat

80 lat

Smart

3000 zł

10000 zł

30 dni

19 lat

73 lata

Lendon

3000 zł

6000 zł

30 dni

21 lat

75 lat

Plus

3000 zł

10000 zł

30 lub 45 dni

19 lat

73 lata

Netcredit

3000 zł

5000 zł

dni

20 lat

70 lat

Finbo

5000 zł

15000 zł

30 dni

20 lat

75 lat

Wandoo

3000 zł

8000 zł

14-30 dni

20 lat

72 lata

Miloan

3000 zł

5000 zł

30 dni

22 lata

70 lat

Bocian

5000 zł

5000 zł

30 dni

18 lat

74 lata

Kto może otrzymać pożyczkę? Wymagania dla osób mieszkających w Mieroszowie

Osoby pragnące ją otrzymać winny spełniać poniższe warunki:

  • mieszkać w Polsce;
  • mieć polskie obywatelstwo;
  • dysponować dochodami udokumentowanymi;
  • być posiadaczami konta bankowego;
  • posiadać aktywny numer telefonu;
  • mieć co najmniej 18 lat.

Jak wziąć pożyczkę? Bez wychodzenia z domu lub w placówce w Mieroszowie

Celem skorzystania z powyższych propozycji, w większości przypadków wystarczające jest jedynie posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości, konta w banku a także aktywnego numeru telefonu. W większości przypadków środki przekazywane są bezpośrednio na rachunek. Zasadniczo na decyzję czeka się około piętnastu minut. Aby wystąpić o takie wsparcie finansowe należy użyć kalkulatora, dzięki któremu sprawdzisz szczegółowe warunki finansowania i spłaty zaciągniętego zobowiązania. Poznasz między innymi czy masz szansę skorzystać z nich za darmo, ile w określonej propozycji wynosi prowizja, czy jest szansa na przedłużenie spłaty zobowiązania pieniężnego.

Można ponadto udać się osobiście do jednej z placówek stacjonarnych w Mieroszowie. Mapa ich rozmieszczenia zaprezentowana jest na końcu.

Czy jest szansa dostać środki pieniężne bez weryfikacji BIK?

Banki nie chcą pożyczyć pieniędzy przez opóźnienie w spłacie zobowiązań kredytowych? Jeżeli w trakcie 5 poprzednich lat miałeś opóźnienie w spłacie zobowiązania kredytowego albo należysz do osób zadłużonych, ewentualnie brak Ci zdolności kredytowej, w konsekwencji czego banki nie chcą Ci pożyczyć pieniędzy, to prawdopodobnie rozważasz usługę pożyczkową bez weryfikacji rejestru Biura Informacji Kredytowej lub innych rejestrów tego typu. Pomoc finansowa osobom z zadłużeniem polega na rezygnacji z badania baz danych osób zadłużonych. Zasadniczą jej cechą jest brak wpływu na historię kredytową, elastyczność, wysoka dostępność oraz szybkość. Z pominięciem sprawdzania biku pożyczymy na przykład w „Plus” i „Smart”. Osoby z długami mające negatywne wpisy w tej bazie powinni dodatkowo przyjrzeć się propozycjom Mikroratki i Bociana. We wspomnianych wyżej przypadkach każda sytuacja oceniana jest w sposób indywidualny. W sytuacji posiadania długów niejednokrotnie banki nie chcą pożyczyć pieniędzy. W związku z tym można przejrzeć pożyczki dla zadłużonych. Znajdująca się poniżej tabela przedstawia z kolei informacje na temat konsultowania rejestrów dłużników.

 Bez weryfikacji w BIKBez weryfikacji w KRDBez weryfikacji w BIGBez weryfikacji w ERIF
Smart
TAK

NIE
NIE
NIE
Net Credit
NIE
NIE

NIE
NIE
Vivus
NIE
TAK
NIE
NIE
Mikroratka
TAK

co prawda ten rejestr może być weryfikowany, jednak mając niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie, da się tu pożyczyć pieniądze
TAK
NIE
NIE
Miloan
NIE
NIE

NIE
NIE
Bocian
TAK

Niewielkie zadłużenie lub niewielkie opóźnienie w spłacie nie przekreśla szans na pozytywną decyzję
TAK

w przypadku niewielkiego zadłużenia
NIE
NIE
Finbo
NIE
NIE

NIE
NIE
Wonga
NIE
NIE
NIE
NIE
Kuki
NIE
TAK

NIE
NIE
Plus
TAK

NIE
NIE
NIE

W jaki sposób zdobyć pieniądze w domu?

Dowóz pieniędzy do lokum pożyczkobiorcy to dosyć wygodny dla pożyczkobiorców sposób pożyczania. Bez wątpienia może to być wygodne w przypadku osób starszych. Prośbę o przyjazd przedstawiciela można wypełnić drogą internetową. W ustalonym czasie przedstawiciel firmy pożyczkowej odwiedzi Cię w miejscu zamieszkania z pożądaną kwotą. Po sfinalizowaniu umowy wręczy pieniądze. Ponadto w wielu wypadkach pracownik ten będzie odbierał ratę w odstępach miesięcznych lub tygodniowych. Przy okazji jego wizyty będziesz mieć sposobność podpytania o szczegółowe warunki przed podpisaniem umowy (między innymi o jakieś określenia w umowie czy regulaminie). Z powodu konieczności zatrudnienia i wynagradzania przedstawiciela nieznacznie wyższy jest koszt. minimalnie wyższe są koszty. Po pomoc finansową w domu klienta możesz wystąpić do Mikroratki, Bociana i Providenta.

W jaki sposób otrzymać pieniądze na dowód osobisty?

Minimalizacja formalności jest często poszukiwane. Zakres formalności jest minimalna. Nie trzeba przedstawiać jakichkolwiek dokumentów dochodowych, niezależnie od tego, czy chodzi o wynagrodzenie z etatu, emeryturę albo dochody z renty. W celu zaciągnięcia finansowania wystarcza dokument tożsamości, rachunek bankowy oraz posiadanie telefonu komórkowego. W większości przypadków o wsparcie finansowe na podstawie dokumentu tożsamości trzeba starać się w następujący sposób - powinieneś wybrać wysokość potrzebnych środków jak również okres spłaty. Potem trzeba wypełnić formularz wniosku i oczekiwać na decyzję w formie SMSa lub emaila. Gdy decyzja będzie pozytywna, wnioskowana kwota będzie przekazana na konto osobiste. Trzeba jednakże mieć świadomość, że pomyślna decyzja o przyznaniu wsparcia finansowego zależy od zdolności finansowej.

Adresy firm pożyczkowych w Mieroszowie

Poniższa mapa wskazuje położenie placówek. Kliknij na wybrany znacznik, aby odczytać dane adresowe placówek. W razie potrzeby można przybliżyć mapę. Wyświetlając placówkę, w pewnych przypadkach da się przejrzeć opinie wystawione przez internautów.
Firmy pożyczkowe w Mieroszowie.

Na co zwrócić uwagę?

Skorzystanie z usług finansowych należy poprzedzić szczegółowym rozeznaniem. Musisz zwrócić uwagę na kilka podstawowych rzeczy, dotyczących kosztów spłaty zobowiązania.

Bezwzględnie porównaj jak najwięcej dostępnych rozwiązań, jako że dzięki takiemu podejściu lepiej uzyskasz rozeznanie w warunkach finansowania na rynku tych produktów.

Dalej: koniecznie oblicz skalę oprocentowania. RRSO to łatwa metoda, aby błyskawicznie porównać koszta zobowiązania. Staraj się dokonac wyboru propozycji, która posiada jak najniższe oprocentowanie. Co istotne, oceń zgodność z zapisami ustawy o kredycie konsumenckim. Obowiązujące przepisy wskazują, iż odsetki nie powinny przekroczyć dwukrotności sumy stopy referencyjnej NBP i liczby 3,5 (zgodnie z następującym wzorem: X = (stopa referencyjna NBP + 3,5%)*2). Ponieważ aktualnie stopa referencyjna NBP wynosi 6,75%, zatem maksymalne odsetki nie mogą być wyższe niż 20,5%. Ponadto w przypadku pożyczania do 30 dni maksymalne koszty pozaodsetkowe nie mogą być wyższe niż 5% wartości finansowania. Natomiast w przypadku kredytów konsumenckich na okres powyżej 30 dni maksymalne obciążenie kosztami wynosi 20% całkowitej kwoty finansowania.

Najbezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonych pożyczkodawców. Sprawdź więc, czy firma, w której chcesz starać się o pieniądze, znajduje się w prowadzonym przez KNF rejestrze (znajdziesz go na stronie https://rpkip.knf.gov.pl/index.html?type=RIP). Istnieje przekonanie, że firmy będące członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, chociażby Lendon, Extraportfel, Vivus, Miloan, Kuki lub do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, do którego między innymi należą AASA i Wonga udzielą nam wsparcia finansowego w sposób bezpieczny. Zrzeszone tam firmy zobowiązane są przestrzegać etycznych norm a także dobrej praktyki odpowiedzialnego pożyczania. Nie korzystaj z usług podmiotów pożyczających pod zastaw nieruchomości. Dane dotyczące obowiązujących przepisów i planowanych zmian w ustawie regulującej rynek pożyczkowy znajdziesz w serwisie rządowym www.gov/web/finanse a także na stronach Internetowego Systemu Aktów Prawnych isap.sejm.gov.

Po trzecie zweryfikuj koszty przedłużenia spłaty. Z reguły prolongata bardzo podraża finalny koszt.

Po czwarte dobrze, byś przeglądał fora dyskusyjne traktujące o usługach pozabankowych i poszukiwał opinii o instytucji, którą jesteś zainteresowany. Przeważająca liczba niekorzystnych ocen winna wzbudzić Twoją szczególną czujność.

Kolejna sprawa: postępuj tak, żeby nie zadłużać się ponad możliwości. Przeanalizuj Twój budżet domowy i zdecyduj, czy jesteś zdolny bez problemu oddać pożyczone środki. Miej świadomość, iż nieoddanie pieniędzy może przysporzyć dodatkowych kosztów. Zanim zdecydujesz się na taką pomoc finansową, dobrze, abyś sprawdził swoje szanse na skorzystanie z środków finansowych oraz upewnił się, że nie jesteś osobą zadłużoną. Własną sytuację dotyczącą niespłaconych kredytów sprawdzisz pobierając raport ze strony BIKu. Jeden raz na sześc miesięcy będziesz mógł go wygenerować darmowo.

I w końcu sprawa najważniejsza: uważnie czytaj umowę zanim ją podpiszesz.

Ufamy, iż zamieszczone tutaj rozwiązania pomogą wytypować instytucję dopasowaną do potrzeb.